Author: m***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so good thing usefull i like it thanks shein
Màu sắc: trắng
Price: 3.432.500₫
Original Price: 3.814.800₫
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone X |
| Network | 4G |
| Screen Size | 4.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 13 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 32MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Mini |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Biometric Security Feature | None |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1280*720 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 4500mAh |
| Battery Type | UN 3091 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw251115359588409909 |
Overall Rating: 4.71/5
Author: m***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so good thing usefull i like it thanks shein
Màu sắc: trắng
Author: 9***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good phone ❤️❤️❤️
Màu sắc: màu đen
Author: y***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: كلللش حلووووو حبيت
Màu sắc: Màu sắc ngẫu nhiên, chất lượng tốt nhất trước
Author: m***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: روعه شكرا شي ان اتمنى يوصل بسرعه بليزززز
Màu sắc: trắng